GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH REHBERİ: TRACER

OVERWATCH REHBERİ: TRACER

Sponsor Reklam

TRACER

Tracer oldukça çevik ofansif bir karakterdir. Blink sayesinde hedeflerine hızlı bir şekilde yaklaşıp öldürebilir ve yine aynı şekilde hızlıca kaçabilir. Usta bir şekilde kontrol edebilirseniz ki bu oldukça zor, takımınıza oyunu kazandırabilirsiniz.

Yakın menzilde verdiği hasar fazladır. Diğer ofansif herolar gibi mesela soldier 76 gibi uzaktan etkili bir hasar veremez. Rakibinizi avlamak için mutlaka hedefinize yaklaşmanız gerekir ki bunu da blink sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve yine blink yada recall ile hızlıca kaçabilirsiniz. Pek bir dayanıklılığı yoktur bu yüzden bu hero ile oynarken asla sabit durmayın sürekli hareket halinde olun ki rakiplerinizin sizi kolay bir şekilde takip edemesin.

Daha çok tekli hedefler üzerine oynayın mesela geride duran defansif heroları çok kolay avlayabilirsiniz. Hanzo, Bastion, Wm bu herolar hareket kabiliyeti iyi olmayan ve yakın mesafede etkili hasar veremeyen herolardır. Haritada bunları arayıp avlayın. Özellikle takım kombatlarında Bastionun kalkanının arkasına geçerek onu kolaylıkla öldürebilirsiniz.

Tracerin kötü tarafı canının çok az olması ve çok kolay ölmesi. Bu yüzden rakip takımın ofansif heroları ile birebir kalacağınız vs’lerden kaçının kombatlarda takımınıza destek olun. Blink ve Recall adlı skillerinizi etkin bir şekilde kullanarak hayatta kalmaya çalışın. Düşmanlarınıza arkadan vurup kaçarak düşmanlarınızla aranızdaki mesafeyi koruyun.

Sponsor Reklamlar

SINIF: Saldırı

YETENEKLERİ;

Pulse Pistols: Tracer her iki tabancası ile seri bir şekilde ateş eder. Yakın mesafede bulunan düşmanlarına ağır hasar verir. Mesafe arttıkça verilen hasar azalır. Soğuma süresi kısadır.

Blink: Tracer baktığı yöne doğru bir kaç metre öteye ışınlanır. Bu sırada nişanı bozulmaz. ( Blink atmadan önce aldığınız aim korunur.) Toplamda 3 şarjı vardır. Her kullanımın ardından çok kısa bir süre içinde yenilenir. Ayrıca bu yetenek ile zik zaklı yürüyüşler yaparak düşmanlarınızdan kaçabilirsiniz. (Dotada r2’nin blinkine benziyor)

Recall: Tracer zamanı geriye alarak 5 saniye önce bulunduğu konuma gider. Sadece konum olarak değil canı, kurşunları ve zırhı da 5 saniye önceki değerlerine geri döner. Ayrıca bu yeteneği kullanırken Tracer hasar yemez.

Pulse Bomb:  Tracer bir kaç metre ötedeki düşmanına bomba fırlatır. Bu bomba düşmanın vücuduna yapışır. Patladığında çevresine oldukça büyük bir hasar verir. Tracer eğer patlama yarıçapında ise kendisi de ölebilir. ( Yani kendine himself atabiliyor.)

Diğer bütün karakterleri görüntülemek için;

OVERWATCH REHBERİ

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan THE DİVİSİON v1.2 [CONFLİCT] GÜNCELLEMESİ başlıklı makalemizde division 1.2 güncelleme, division 1.2 güncelleme notları ve division conflict güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.