Cuma , 20 Ocak 2017
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH REHBERİ: REAPER

OVERWATCH REHBERİ: REAPER

overwatch rehberi,

REAPER

Orta ve kısa mesafede etkili olan güçlü bir ofansif herodur. Hellfire Shotguns ile yakın mesafede düşük canlı rakiplere tek atabilir. Düşük bir saldırı hızı olmasına rağmen verdiği hasar oldukça yüksektir. Özellikle ultimate yeteneği olan Death Blossom ile rakiplerinize yüksek miktarda bir alan hasarı verebilirsiniz. (Katarina/Shadow Fiend’ten çakma bir skill olmuş ama neyse) Ayrıca Shadow Step ve Wraith form yetenekleri ile düşmanlarından çok kolay kaçabileceği gibi onları rahatlıkla kovalayabilir.

Tabiki mükemmel bir hero değildir. Silahları sadece yakın  mesafede etkili hasarlar verebilir. Rakip hedeflerinizle aranızda mesafe arttıkça verdiğiniz hasar git gide azalacaktır. Ayrıca hareket hızı düşüktür. Her ne kadar Wraith form yada Shadow Step ile rakiplerinizin arasından kolaylıkla sıyrılsanızda eğer sizi kovalayan rakip yüksek hareket kabiliyetine sahip bir hero ise avlanmanız çokta zor değil.

Not: Özellikle Shadow Step ile(dagger) düşmanlarınızın arasına atlayıp, Death Blossom(Requiem of Souls) adlı yeteneğinizi kullanıp rakiplerinize büyük bir hasar verdikten sonra kalan düşmanları öldürebilir, ve ıskalamanız yada focus almanız halinde Wraith Form(lothar) ile kaçabilirsiniz. (Dota is everywhere : )

  OVERWATCH REHBERİ: LUCİO

ROL: Saldırı

YETENEKLER

Hellfire Shotguns: Reaperin temel silahıdır. Bu iki silah düşük saldırı hızına sahip olsada yakın mesafede aşırı miktarda hasar verir. Düşük canı olan rakiplere genellikle tek atar.

Wraith Form: Reaper hayalet moduna geçer. Bu modda dokunulmazdır, rakiplerinden hiç bir hasar almaz. Özellikle zor durumlarda düşmanlarınan kaçmasını sağlayan önemli bir yetenektir.

Shadow Step: Reaper hedeflediğiniz bir yere ışınlanır. Işınlanma sadece bir iki saniye sürer ancak Raper bu sırada savunmasız kalır.

Death Blossom: Raperin ultimate yeteneğidir. Etrafında dönerek düşmanlarına ateş etmeye başlar. Yakın mesafede bulunan bütün rakip hedeflere yüksek miktarda hasar verir. Ancak bu sırada savunmasızdır.

 

    OVERWATCH KAHRAMANLARI  

SALDIRI
genji
Genji
mccree
McCree
pharah
Pharah
reaper
Reaper
soldier76
Soldier: 76
tracer
Tracer

SAVUNMA
Bastion
Bastion
Hanzo
Hanzo
Junkrat
Junkrat
Mei
Mei
Torbjörn
Torbjörn
Widowmaker
Widowmaker

TANK
d.va
D.Va
Reinhardt
Reinhardt
Roadhog
Roadhog
Winston
Winston
Zarya
Zarya

DESTEK
Lucio
Lucio
mercy
Mercy
symmetra
Symmetra
zenyatta
Zenyatta

YAZAR: Hasan Tıngır[Yönetici]

Hasan Tıngır[Yönetici]
Bir garip hukukçu.. (İletişim | Skype: hsntngr2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.