GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Çarşamba , 19 Haziran 2019
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH REHBERİ: REAPER

OVERWATCH REHBERİ: REAPER

Sponsor Reklam

REAPER

Orta ve kısa mesafede etkili olan güçlü bir ofansif herodur. Hellfire Shotguns ile yakın mesafede düşük canlı rakiplere tek atabilir. Düşük bir saldırı hızı olmasına rağmen verdiği hasar oldukça yüksektir. Özellikle ultimate yeteneği olan Death Blossom ile rakiplerinize yüksek miktarda bir alan hasarı verebilirsiniz. (Katarina/Shadow Fiend’ten çakma bir skill olmuş ama neyse) Ayrıca Shadow Step ve Wraith form yetenekleri ile düşmanlarından çok kolay kaçabileceği gibi onları rahatlıkla kovalayabilir.

Tabiki mükemmel bir hero değildir. Silahları sadece yakın  mesafede etkili hasarlar verebilir. Rakip hedeflerinizle aranızda mesafe arttıkça verdiğiniz hasar git gide azalacaktır. Ayrıca hareket hızı düşüktür. Her ne kadar Wraith form yada Shadow Step ile rakiplerinizin arasından kolaylıkla sıyrılsanızda eğer sizi kovalayan rakip yüksek hareket kabiliyetine sahip bir hero ise avlanmanız çokta zor değil.

Sponsor Reklamlar

Not: Özellikle Shadow Step ile(dagger) düşmanlarınızın arasına atlayıp, Death Blossom(Requiem of Souls) adlı yeteneğinizi kullanıp rakiplerinize büyük bir hasar verdikten sonra kalan düşmanları öldürebilir, ve ıskalamanız yada focus almanız halinde Wraith Form(lothar) ile kaçabilirsiniz. (Dota is everywhere : )

ROL: Saldırı

YETENEKLER

Hellfire Shotguns: Reaperin temel silahıdır. Bu iki silah düşük saldırı hızına sahip olsada yakın mesafede aşırı miktarda hasar verir. Düşük canı olan rakiplere genellikle tek atar.

Wraith Form: Reaper hayalet moduna geçer. Bu modda dokunulmazdır, rakiplerinden hiç bir hasar almaz. Özellikle zor durumlarda düşmanlarınan kaçmasını sağlayan önemli bir yetenektir.

Shadow Step: Reaper hedeflediğiniz bir yere ışınlanır. Işınlanma sadece bir iki saniye sürer ancak Raper bu sırada savunmasız kalır.

Death Blossom: Raperin ultimate yeteneğidir. Etrafında dönerek düşmanlarına ateş etmeye başlar. Yakın mesafede bulunan bütün rakip hedeflere yüksek miktarda hasar verir. Ancak bu sırada savunmasızdır.

Diğer bütün karakterleri görüntülemek için;

OVERWATCH REHBERİ

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan OVERWATCH REHBERİ: PHARAH başlıklı makalemizde bharah nasıl oynanır, overwatch pharah rehberi ve overwatch pharah skilleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.