GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Çarşamba , 19 Haziran 2019
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH REHBERİ: McCree

OVERWATCH REHBERİ: McCree

Sponsor Reklam

McCree

McCree rakip hedeflere saniyeler içinde çılgınlar gibi hasar verebileceğiniz tam bir ofansif heroudur. Hatta McCree için en sağlam 1v1 vs herosu desek hata etmiş olmayız. Hatta gruplar halinde dolaşan düşmanlarınızı ultimate yeteneğinizi başarılı bir şekilde kullanırsanız 1v2 1v3 vs lerde bile öldürebilirsiniz.

Peki bu kadar canavar bir hero olurda kötü tarafı olmaz mı ? Tabiki McCreenin en büyük sıkıntısı canının,hareket hızı ve -peacekeeper ile Deadeye adlı yeteneklerini saymazsak- saldırı hızının oldukça düşük olması diyebiliriz. Eğer düşmanınızı ıskalarsanız fazla yaşamazsınız bunu unutmayın. Tabi bu birazda yeteneğinize bağlı olarak değişecektir. Combat Roll ve Flashbang adlı yeteneklerinizi kullanarak üzerinize focuslanan bazı düşmanları ve saldırılarını savuşturabilir ve hayatta kalma sürenizi uzatabilirsiniz.

ROL: Saldırı

YETENEKLER

Sponsor Reklamlar

Peacekeeper: McCreenin temel silahıdır. Elindeki 6 patlar ile düşmanlarına yüksek miktarlarda hasar verir. 2 şekilde ateş etme seçeneği var. İlki mousenin sol tuşu ile kurşunlarınızı tek tek atabilir ve uzaktaki düşmanlarınıza aldığınız sağlam bir nişan ile öldürebilirsiniz. Rakip hedefleriniz yakında ise mousenin sağ tuşunu kullanarak çok seri bir şekilde ateş edebilirsiniz. Ancak bu durumda kurşunlarınız çok sekeceği için orta mesafede yada uzakta olan rakiplere karşı kullanmamanız daha yerinde olur.

Combat Roll: McCree rakip hedeften gelen saldırılardan korunmak için yerde yuvarlanır.

Flashbang: McCree önündeki rakip hedefe flash bombası atarak kısa bir süre stunlar.  Eğer Peacekeeper ile kullanırsanız, yani flashı attıktan sonra peacekeeper ile hedefe seri bir şekilde ateş ederseniz stunun süresini uzatabilirsiniz.

Deadeye: McCreenin ultimate yeteneğidir. McCree için zaman yavaşlar ve ekran gördüğü bütün hedeflerin kellesine nişan alır. Ve ateşlediğinizde saliseler içinde bütün hedeflere yüksek hasar veren atışlar yapar. Oldukça etkili bir yetenektir. Ancak bu yeteneği kullanırken korunmasız kalırsınız bu yüzden dikkatli kullanılmanız gerekir.

Diğer bütün karakterleri görüntülemek için;

OVERWATCH REHBERİ

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan OVERWATCH REHBERİ: LUCİO başlıklı makalemizde lucio nasıl oynanır, overwatch lucio rehberi ve overwatch lucio skilleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.