Pazar , 22 Ocak 2017
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH REHBERİ: McCree

OVERWATCH REHBERİ: McCree

overwatch mccree rehberi,

McCree

McCree rakip hedeflere saniyeler içinde çılgınlar gibi hasar verebileceğiniz tam bir ofansif heroudur. Hatta McCree için en sağlam 1v1 vs herosu desek hata etmiş olmayız. Hatta gruplar halinde dolaşan düşmanlarınızı ultimate yeteneğinizi başarılı bir şekilde kullanırsanız 1v2 1v3 vs lerde bile öldürebilirsiniz.

Peki bu kadar canavar bir hero olurda kötü tarafı olmaz mı ? Tabiki McCreenin en büyük sıkıntısı canının,hareket hızı ve -peacekeeper ile Deadeye adlı yeteneklerini saymazsak- saldırı hızının oldukça düşük olması diyebiliriz. Eğer düşmanınızı ıskalarsanız fazla yaşamazsınız bunu unutmayın. Tabi bu birazda yeteneğinize bağlı olarak değişecektir. Combat Roll ve Flashbang adlı yeteneklerinizi kullanarak üzerinize focuslanan bazı düşmanları ve saldırılarını savuşturabilir ve hayatta kalma sürenizi uzatabilirsiniz.

ROL: Saldırı

YETENEKLER

Peacekeeper: McCreenin temel silahıdır. Elindeki 6 patlar ile düşmanlarına yüksek miktarlarda hasar verir. 2 şekilde ateş etme seçeneği var. İlki mousenin sol tuşu ile kurşunlarınızı tek tek atabilir ve uzaktaki düşmanlarınıza aldığınız sağlam bir nişan ile öldürebilirsiniz. Rakip hedefleriniz yakında ise mousenin sağ tuşunu kullanarak çok seri bir şekilde ateş edebilirsiniz. Ancak bu durumda kurşunlarınız çok sekeceği için orta mesafede yada uzakta olan rakiplere karşı kullanmamanız daha yerinde olur.

  OVERWATCH REHBERİ: MEİ

Combat Roll: McCree rakip hedeften gelen saldırılardan korunmak için yerde yuvarlanır.

Flashbang: McCree önündeki rakip hedefe flash bombası atarak kısa bir süre stunlar.  Eğer Peacekeeper ile kullanırsanız, yani flashı attıktan sonra peacekeeper ile hedefe seri bir şekilde ateş ederseniz stunun süresini uzatabilirsiniz.

Deadeye: McCreenin ultimate yeteneğidir. McCree için zaman yavaşlar ve ekran gördüğü bütün hedeflerin kellesine nişan alır. Ve ateşlediğinizde saliseler içinde bütün hedeflere yüksek hasar veren atışlar yapar. Oldukça etkili bir yetenektir. Ancak bu yeteneği kullanırken korunmasız kalırsınız bu yüzden dikkatli kullanılmanız gerekir.

 

    OVERWATCH KAHRAMANLARI  

SALDIRI
genji
Genji
mccree
McCree
pharah
Pharah
reaper
Reaper
soldier76
Soldier: 76
tracer
Tracer

SAVUNMA
Bastion
Bastion
Hanzo
Hanzo
Junkrat
Junkrat
Mei
Mei
Torbjörn
Torbjörn
Widowmaker
Widowmaker

TANK
d.va
D.Va
Reinhardt
Reinhardt
Roadhog
Roadhog
Winston
Winston
Zarya
Zarya

DESTEK
Lucio
Lucio
mercy
Mercy
symmetra
Symmetra
zenyatta
Zenyatta

YAZAR: Hasan Tıngır[Yönetici]

Hasan Tıngır[Yönetici]
Bir garip hukukçu.. (İletişim | Skype: hsntngr2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.