GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Çarşamba , 19 Haziran 2019
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH REHBERİ: LUCİO

OVERWATCH REHBERİ: LUCİO

Sponsor Reklam

overwatch lucio rehberi,

LUCİO

Lucio kombatlarda takım arkadaşlarınıza can ve hız desteği sağlayabileceğiniz yada rakip hedefleri takım arkadaşlarınızdan uzaklaştırarak onları koruyabileceğiniz destekleyici bir herodur. Yani namı diğer güzel bir support herosudur.

Destekleyici bir hero olmasının yanında aynı zamanda ofansif olarakta kullanabileceğiz bir herodur. Hareket kabiliyeti oldukça yüksektir. Bu sayede verdiğiniz hasar az olsada sürekli rakip hedeflerden kaçarak hayatta kalabilir ve onlara devamlı hasar vererek öldürebilirsiniz. Ancak Lucionun ofansif karakteri sadece hıza dayalıdır. Yani karşınızda yavaşlatıcı yada stunlayıcı etkiye sahip bir karakter varsa sizi çok kolay alt edebilir.

ROL: Destek

YETENEKLER

Sponsor Reklamlar

Sonic Amplifier: Lucionun temel silahıdır. Rakibine sonic dalgalar göndererek onlara hasar verebilir yada tercihinize bağlı olarak onları bir kaç metre geriye itebilir. Lucio bu yeteneği ile oldukça hızlı atışlar yapsada verdiği hasarın miktarın oldukça düşüktür.

Crossfade: Lucio bu yeteneği ile hem takım arkadaşlarına can verebilir hemde onların hızını artırabilir. Ama aynı anda sadece birini gerçekleştirebilirsiniz.

Amp İt Up: Lucio bu yeteneği kullandığında diğer yeteneklerinin etkisi artar.

Sound Barier: Lucionun ultimate yeteneğidir. Lucio bu yeteneğini kullandığında çevresindeki takım arkadaşlarını koruyan bir ses bariyeri oluşturur.  Bu bariyer hem onları koruyan bir kalkan işlevi görürken hemde onlara bir miktar can desteği sağlar. Bu yeteneği kullanabilmek için takım arkadaşlarınızla aynı zeminde olmanız gerekmez. Arkadaşınız yakında ancak bir binanın içindeyse ikinci katındaysa, duvarda yürüyorsa yada her ne yapıyorsa size yakın olduğu sürece etkilenir.

Diğer bütün karakterleri görüntülemek için;

OVERWATCH REHBERİ

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan OVERWATCH REHBERİ: JUNKRAT başlıklı makalemizde ıverwatch junkrat skilleri, junkrat nasıl oynanır ve overwatch junkrat rehberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.