GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Çarşamba , 19 Haziran 2019
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH REHBERİ: HANZO

OVERWATCH REHBERİ: HANZO

Sponsor Reklam

HANZO

Hanzo ok ve yay kullanarak uzun mesafede çatışan defansif bir herodur. Haritada spesifik bölgelere pusarak rakiplerine saldırır. Okları duvarların arkasından geçebilir. Ultimate yeteneği olan Dragonstrike ile yüksek hasar veriri. Ancak yakın kombatlardan kaçınmanız gereken bir herodur.  Oklarının verdiği hasar düşüktür ve tracer gibi kaçma yeteneği yoktur. Bu yüzden atışlarınızı ıskalamamanız gerekir.  Eğer üzerinize focus yerseniz çok çabuk ölürsünüz.

ROL: Savunma

YETENEKLER

Storm Bow: Hanzonun temel saldırısıdır. Yayını gererek rakiplerine bir ok fırlatır. Eğer yayını ne kadar çok gererse (Yani ne kadar çok basılı tutarsanız) o kadar fazla hasar verir.  (Dotada Windrunner’ın Powershot’ı gibi). Uzun mesafeli atışlarda doğrudan rakibe değil biraz yukarıya aim alınmalıdır. (Yay kullanmasından dolayı düşünülmüş güzel bir detay)

Sponsor Reklamlar

Sonic Arrow: Hanzo seçtiği noktaya sonar dalgalar yayan bir ok gönderir. Ok yerine ulaştığında çevresinde olan bütün rakipleri saniyeler içinde işaretler, rakip duvarın arkasında bile olsa sonar dalgalarından etkilenir. Dragonstrike yeteneği ile çok uyumlu bir yetenektir.

Scatter Arrow: Hanzo bir çok küçük oka bölünen büyük bir ok fırlatır. Küçük oklar duvarlardan ve çarptığı yerlerden sekerek rakip hedefleri vurur. Aynı hedef birden fazla kez isabet alabilir. Eğer boşluğa doğru ateş ederseniz tüm küçük oklar tek bir hedefi vurur.

Dragonstrike: Hanzo bu yeteneği ile duvarlardan ve kalkanlardan geçebilen iki büyük ejderha çağırır. Her ne kadar duvar ve kalkanı aşsada yada rakip her ne kadar uzakta olsada bu ejderhaların çarptığı kişilere verdiği hasar hep sabittir.

Diğer bütün karakterleri görüntülemek için;

OVERWATCH REHBERİ

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan OVERWATCH REHBERİ: GENJİ başlıklı makalemizde genji rehberi, overwatch genji rehberi ve overwatch genji skilleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.