GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH REHBERİ: GENJİ

OVERWATCH REHBERİ: GENJİ

Sponsor Reklam

GENJİ

Genji genel olarak yakın dövüşte etkili ofansif bir herodur. Ancak temel yeteneği olan Shuriken uzak mesafeli saldırılar gerçekleştirebilir. Saldırıları hem animasyon olarak hemde etki olarak oldukça hızlıdır.  Özellikle ultimate yeteneği olan DragonBladeyi açtığınızda hızlı olmakla kalmaz rakiplerine çok büyük hasar verir.

Kötü tarafı ise canının ve savunmasının az olması.(ki ofansif herolar için bu genelde böyledir) Yani bu hero önceliğiniz haritayı dolaşıp tek gezen rakipleri avlamak olmalı. Gerçi DragonBladeyi açtığında biraz daha rahat davranabilirsiniz ancak bütün rakiplerin üzerinize focuslanmasına izin vermeyin.

ROL: Saldırı/Ofansif

YETENEKLERİ

Shuriken: Genjinin temel saldırısıdır. Yakın dövüş herosu olmasına rağmen uzaktan saldırı yapabilmenizi sağlar. Hepsini tek bir noktaya yada  ayrı ayrı 3 noktaya olmak üzere iki farklı şekilde shurikenleri atabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Deflect: Ganji bu yeteneği ile kendisine yöneltilen saldırı savuşturabilir. Sadece savuşturmaklada kalmaz deflect ettiğiniz size yönelik saldırı geri sekerek rakibe geri döner. Yani ne kadar etkili bir saldırı deflect ederseniz o kadar iyi.

Swift Strike: Genji gözle görülemeyecek bir hızla düşmanının üzerine atlar ve saliseler içinde saldırılarını gerçekleştirir. Eğer Swift strike ile düşmanı öldürebilirseniz, yeteneğinizin soğuma süresi sıfırlanır.

DragonBlade: Genji dragonblade süresince kılıc darbeleriyle yüksek miktarda hasar verebilir ve hızlı koşabilir. Etki süresi 10 saniyedir. ( Her ne kadar yüksek saldırı gücü ve haraket hızına sahip olsada canın ve savunmasının az olduğunu aklınızdan çıkarmayın)

Diğer bütün karakterleri görüntülemek için;

OVERWATCH REHBERİ

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan OVERWATCH REHBERİ: D.VA başlıklı makalemizde d.va nasıl oynanır, d.va rehberi ve overwatch d.va rehberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.