Cuma , 20 Ocak 2017
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH REHBERİ: BASTİON

OVERWATCH REHBERİ: BASTİON

overwatch bastion rehberi

BASTİON

Bastion köşenizi kapıp düşmanlarınıza deli gibi hasar verebileceğiniz defansif bir herodur. Güzel bir kamp herosudur ancak arkadan gelen saldırılara karşı çok savunmasızdır. Kuşatma moduna geçtiğinde çevresindeki düşmanlara ciddi miktarda hasar verir.  Bu yüzden takımdaki tank heroları tarafından korunmasına özen gösterilir.  Kuşatma moduna geçildiğinde özellikle köşelere kurulması, düşman için açık verilmemesi gerekir. Aksi takdirde tracer gibi sinsi herolar tarafından siz daha yürüyen moda geçemeden çok kolay öldürülebilirsiniz.

ROL: Defans

YETENEKLERİ;

Configuration Recon: Bastion Recon modunda hem hareketlidir hemde tam otomatik makineli tüfeğe sahiptir.  Orta menzilli atışlar yapabilir.

Configuration Sentry: Bastion hareket yeteneğini kaybederek kuşatma moduna geçer.  Bu moda geçtiğinde Bastion her saniye çevresine çok yüksek hasarlar verebilen ve çok hızlı mermi atabilen ağır makineli bir tüfeğe sahip olur. Bu moda geçtiğinde önünde oluşan enerji kalkanı ile korunurken arkadan gelen saldırılara karşı savunmasızdır. Ayrıca Self-Repair adlı skilizi kullanırkende savunmasız kalacağınız için kendinizi sağlama almadıkça kullanmayın.

Reconfigure:  Bu özellik recon ve sentry modları arası geçişte aktifleşir. 2 saniye süren dönüşüm aşamalarında Bastionun korunmasız kalmasını engeller.

  OVERWATCH REHBERİ: SOLDİER 76

Self Repair: Bastion bu yeteneği ile kendi canını yenileyebilir. Ancak bu süre içerisinde ne hareket edebilir nede saldırı gerçekleştirebilir. ( Master Yi usulü )

Configuration Tank: Bastion mini bir tanka dönüşür ve bonus can kazanır. Boyutunun küçükmesi dolayısıyla nişan alınması zorlaşır. Silah olarak savaş topuna sahip olur. Bu modda ateş ettiğinizde toplarınız vardığı hedefin çevresinede hasar verir.

 

    OVERWATCH KAHRAMANLARI  

SALDIRI
genji
Genji
mccree
McCree
pharah
Pharah
reaper
Reaper
soldier76
Soldier: 76
tracer
Tracer

SAVUNMA
Bastion
Bastion
Hanzo
Hanzo
Junkrat
Junkrat
Mei
Mei
Torbjörn
Torbjörn
Widowmaker
Widowmaker

TANK
d.va
D.Va
Reinhardt
Reinhardt
Roadhog
Roadhog
Winston
Winston
Zarya
Zarya

DESTEK
Lucio
Lucio
mercy
Mercy
symmetra
Symmetra
zenyatta
Zenyatta

YAZAR: Hasan Tıngır[Yönetici]

Hasan Tıngır[Yönetici]
Bir garip hukukçu.. (İletişim | Skype: hsntngr2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.