GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Çarşamba , 19 Haziran 2019
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH REHBERİ: BASTİON

OVERWATCH REHBERİ: BASTİON

Sponsor Reklam

BASTİON

Bastion köşenizi kapıp düşmanlarınıza deli gibi hasar verebileceğiniz defansif bir herodur. Güzel bir kamp herosudur ancak arkadan gelen saldırılara karşı çok savunmasızdır. Kuşatma moduna geçtiğinde çevresindeki düşmanlara ciddi miktarda hasar verir.  Bu yüzden takımdaki tank heroları tarafından korunmasına özen gösterilir.  Kuşatma moduna geçildiğinde özellikle köşelere kurulması, düşman için açık verilmemesi gerekir. Aksi takdirde tracer gibi sinsi herolar tarafından siz daha yürüyen moda geçemeden çok kolay öldürülebilirsiniz.

ROL: Defans

YETENEKLERİ;

Configuration Recon: Bastion Recon modunda hem hareketlidir hemde tam otomatik makineli tüfeğe sahiptir.  Orta menzilli atışlar yapabilir.

Sponsor Reklamlar

Configuration Sentry: Bastion hareket yeteneğini kaybederek kuşatma moduna geçer.  Bu moda geçtiğinde Bastion her saniye çevresine çok yüksek hasarlar verebilen ve çok hızlı mermi atabilen ağır makineli bir tüfeğe sahip olur. Bu moda geçtiğinde önünde oluşan enerji kalkanı ile korunurken arkadan gelen saldırılara karşı savunmasızdır. Ayrıca Self-Repair adlı skilizi kullanırkende savunmasız kalacağınız için kendinizi sağlama almadıkça kullanmayın.

Reconfigure:  Bu özellik recon ve sentry modları arası geçişte aktifleşir. 2 saniye süren dönüşüm aşamalarında Bastionun korunmasız kalmasını engeller.

Self Repair: Bastion bu yeteneği ile kendi canını yenileyebilir. Ancak bu süre içerisinde ne hareket edebilir nede saldırı gerçekleştirebilir. ( Master Yi usulü )

Configuration Tank: Bastion mini bir tanka dönüşür ve bonus can kazanır. Boyutunun küçükmesi dolayısıyla nişan alınması zorlaşır. Silah olarak savaş topuna sahip olur. Bu modda ateş ettiğinizde toplarınız vardığı hedefin çevresinede hasar verir.

Diğer bütün karakterleri görüntülemek için;

OVERWATCH REHBERİ

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan OVERWATCH REHBERİ: WİNSTON başlıklı makalemizde overwatch rehberi, overwatch winston build ve overwatch winston rehberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.