GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / NBA 2K19 Sistem Gereksinimleri ve NBA 2K19 Çıkış Tarihi

NBA 2K19 Sistem Gereksinimleri ve NBA 2K19 Çıkış Tarihi

Sponsor Reklam

NBA 2K19 Sistem Gereksinimleri ve NBA 2K19 Çıkış Tarihi

Oyun severler için yine merakla beklenen oyunlar arasında yer alan ve uzun yıllar oyuncuların top sektirerek oynadığı oyunlar arasında yer alan NBA 2K yeni seri oyun ile artık piyasada yerini almayı beklemektedir. Basketbol oyun severlerin şüphesiz bir numaralı oyunu ve sürekli olarak kendini geliştirerek oyuncuları ile buluşan seride artık NBA 2K19 sistem gereksinimleri oyuncular için kısa sürede yayınlanacaktır.

NBA 2K19 ile ilgili görsel sonucu

Seri oyunlar arasında yer alan ve basketbol meraklıları için her sene yeni bir basketbol oyunu çıkararak oyuncuları mest ederek yoluna devam etmektedir. Yeni çıkacak olan seri oyunda artık elimize yeni bilgiler gelmiş durumda ve NBA 2K19 çıkış tarihi internete sızmış bir durumdadır. Senenin sonuna doğru raflarda yerini alacak oyun için yeni görüntüler ve kapak için hangi yıldız olacağını sizlere aktaracağız.

NBA 2K19 Çıkış Tarihi – NBA 2K 19 Ne Zaman Çıkacak

Oyun yapımcısı olarak görev alan  Ronnie Singh NBA 2K serisinde yeni çıkacak olan oyun için yeni bilgiler hakkında bilgi verdi. Oyun yapımcısı resmi twitter hesabından NBA 2K19 ile ilgili bir görsel yayınladı. Ancak oyun içi görüntüleri ve videoları hala sır gibi saklanmaktadır. Ancak ilerleyen zamanlarda NBA 2K19‘dan daha fazla bilgi gelmesi bekleniyor. Oyunda dikkat çeken noktalarda birisi ise Amerika’da bir oyun şirketi olan ve kendi mağazasına yerleştirilmiş olan tanıtım cutout’unda, Cleveland Cavaliers‘ın yıldız oyuncusu Lebron James  olarak yer almaktadır. Fakat bu bilginin ne kadar doğru olduğu konusunda henüz kesin bilgi yoktur. Oyuncu arkadaşlarımızdan gelen sorular arasında yer alan  NBA 2K19 çıkış tarihi gibi sorular yoğunla gelmektedir Bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz.

Ä°lgili resim

NBA 2K19 Ne Zaman Çıkacak

Oyun yapımcısının yayınladığı habere göre ve oyuncuların merakla beklediği oyun olan NBA 2K19 ne zaman çıkacak sorularına yanıt verme konusunda kesin bir doğrulama olmadığı hatırlatarak NBA 2K19 çıkış tarihi 7 Eylül olarak bildirilmiştir. Kısa sürede bu bilgileri doğrulama adına sizlere bir haber daha yayınlayacağız. Yapımcısının yayınlanan görselde, “Adını bilecekler” ibaresi oyuncular meraklandırmakta ve heyecan ile oyunu beklemektedir.

NBA 2K19 ile ilgili görsel sonucu

NBA 2K19 Sistem Gereksinimleri

Oyuncuların merakla beklediği NBA 2K19 sistem gereksinimlerini çok yakında sayfamızda yer vereceğiz.

NBA 2K19 Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi:
  • İşlemci:
  • Bellek:
  • Ekran Kartı:
  • DirectX:
  • Ağ:
  • Depolama:
  • Ses Kartı:
  • İlave Notlar:
Sponsor Reklamlar

Ä°lgili resim

NBA 2K19 Oyun Hakkında

Oyunun ilk piyasaya sürülme tarihi: 7 Eylül
Geliştirici: Visual Concepts
Yayıncı: 2K Sports
Tür: Spor oyunu
Seri: NBA 2K
Platformlar: PlayStation 4, Android, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, iOS, Microsoft Windows

NBA 2K19 Fiyatı – NBA 2K19 Fiyatı Ne Kadar Olacak ?

Oyuncuların yine merakla beklediği konulardan biri olan oyunun fiyatının ne kadar olacağı konusudur. Piyasaya yakın zamanda çıkacak olan ve oyuncuların dört gözle merakla beklediği oyunlardan biri olan NBA 2K19’ in fiyatı ne kadar olacaktır sorunları gelmektedir.

Henüz bu soruya yanıt veremiyoruz ama oyun ön satışa sunulduğu zaman bizde sizlere bilgi vereceğiz. NBA 2K19 fiyat konusunda haberler için bizleri takipte kalarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2019 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.