Anasayfa / HABERLER / MASS EFFECT: ANDROMEDA’NIN ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

MASS EFFECT: ANDROMEDA’NIN ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Merhaba arkadaşlar, dün akşam Mass Effect serisinin geliştiricisi olan BioWare şirketinin patronu Aaryan Flynn bloğunda yer verdiği bir haber ile serinin son oyunu olan Andromeda’nın çıkış tarihini açıkladı.

Oyun 21 Mart 2017 tarihinde Kuzey Amerika’da, 23 Mart 2017 tarihinde ise Avrupa’da satışa çıkarılacak. Tahminen bizde Avrupa ile aynı anda oyuna sahip olabileceğiz.

  MASS EFFECT: ANDROMEDA SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Önceki oyunlarda Unreal Engine 3 kullanmıştı ve o döneme göre sıradan grafikler içeriyordu. Ancak bloğunda yayımladığı haberde Andromeda’nın geliştirilmesinde FrostBite oyun moturu kullanıldığını, grafikler açısından kıyasladığımızda adeta devrim niteliğinde bir fark olduğunu aktardı.

Bunların yanı sıra sadece grafik değil, bu grafiklere yakışacak bir hikayenin, karakterlerin ve oyun mekaniklerinin bizleri beklediğini ve oyunculara üstün bir oyun deneyimi yaşatmak için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını söyledi.

Ayrıca oyunun Xbox One ve PS4 için de geleceğini duyuran Aarya Flynn, konsol piyasası için henüz bir çıkış tarihi vermedi.

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Şunlarada bi bakın

2017 Aralık Ayı Hızlı ve Güncel Torrent Tracker Listesi

Merhaba değerli ggmyfriend ailesi ; Bu haftaki yazımız da sizlere aralık ayı torrent tracker ve  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.