Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / LAWBREAKERS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

LAWBREAKERS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

lawbreakers sistem gereksinimleri_2

Evet bu yazımızda LawBreakers oyunun sistem gereksinimlerini tanıtacağız. İsterseniz gelin sistem gereksinimlerine geçmeden oyunu biraz inceleyelim. Eylül, Ekim ayları arasında çıkacak oyunumuzun yapım şirketi olan Boss Key Productions ilk oyunu ile karşımızda. Oyunun grafik ve görseli çok iyi yapılmış baya uğraşılmış fragmanından da belli oluyor. İlk oyunları olduğu için merakla ve ilgiyle beklenen oyun şimdiden kendisine fan kitlesi oluşturmuş durumda. Oyunda aksiyon ve maceranın dibine kadar yaşayacak, oyuna yeni eklenen modları oynadıkça daha çok keyif alacağınıza eminim.

LawBreakers oyunun ana konusu kanunları çiğnemek. Evet doğru duydunuz yasaları çiğneyip LawBreakers’ta çatışan grupların hikayesi işlendi. Takım oyununa dayalı FPS türü oyun alternatif bir gelecekte geçiyor. Çatırdama isimli olayın ardından dünya ikiye bölünüyor ve zamanla iyileşiyor. Yeni düzeni kurmak için teknolojinin arttığı evrende iki ayrı güç dünyayı kontrol etmek için aralarında savaş başlar. İşte oyun buradan sonra başlıyor. Daha fazla bilgi için aşağıda paylaştığımız oyuna ait fragmanı izleyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar şimdi de sistem gereksinimlerine bakalım.

LAW BREAKERS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz  / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6400+
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 6350
Ram: 4 GB
DirectX: DirectX 11
Kullanılabilir Alan: 12 GB

Maksimum(Önerilen) Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core İ7-4790 4-Core 3.6 GHz  / AMD FX-9590
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB) / AMD Radeon R9 390
Ram: 16 GB
DirectX: DirectX 11
Kullanılabilir Alan: 12 GB

Evet arkadaşlar gereken sistem özellikleri bu şekilde. Kafanıza takılan bir şey olursa yada merak ettiğiniz yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan NO MAN'S SKY SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde no mans sistem gereksinimleri, no mans sky ve no mans sky hangi özellikleri istiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Yorumlar

  1. Msi gtx 970 i7 6700k 16gb ram acarmi acsa bile ultrada oynarmiyim

  2. Oyun ücretsiz mi acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*