GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Hunt: Showndown Sistem Gereksinimleri

Hunt: Showndown Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Hunt: Showndown Sistem Gereksinimleri

Hunt: Showndown yapımcısı Crytek olan en çok ölümcül ve kanlı mücadeleler arasın olan bir First Access birinci şahıs oyunudur. 2018 yılında piyasaya çıkan ve daha öncesi böyle oyun oynamamış oyuncular için tasarlanarak oyuncuları ile buluşan harika bir oyundur. Hunt: Showndown sistem gereksinimlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.

hunt showdown ile ilgili görsel sonucu

Hunt: Showndown oyunu adeta sizlere hayatta kalma mücadelesi için de yer alacak ve artık herkesten şüphelenecek bir duruma gelerek ölümcül oyuna başlayacaksınız. Harika grafikleri ve oyun tasarımıyla adeta sizleri savaşın içine çekere bağımlısı bir hale geleceksiniz.

Hunt: Showndown İnceleme

Oyunun muhteşem senaryosu ile birlikte adeta ölüm makinanası dönüşeceksiniz. Zombi , yaratık ve ölümlü insanları haklamak için sizlerden görev yapmanız istenmektedir. Adeta bataklığa serpiştirilmiş ormanda oyunu başlarsınız ve avlanma ve öldürme amacı olarak bulduğunuz ve önünüze gelen herşeyi yok etmelisiniz. Küçük ama benzer şekilde öfkeli canavarlarla dolu bir haritada bir yerlerde ortaya çıkan, şeytani canavar sizleri beklemektedir.

Hunt: Showdown ile ilgili görsel sonucu

Silahlarınızı alarak size en yakın ve  çevrenizdeki ormanda bulunan ve sizler için adeta tehlike çanlarını çalan canavarları ve diğer oyuncuları oraya doğru çekerken ortamda hemen bir panik havası olur. Hunt: Showndown multiplayer modunda diğer oyuncular ile birlikte sizler de büyük ödül olan canavara doğru hareket etmek zorunda kalacaksınız. Artık  canavar ve zombilerle savaşma zamanı ve kaçmaya çalışırken asla panik olmadan görevi yerine getirmeniz gerekmektedir.

Hunt: Showndown Çıkış Tarihi

İlk piyasaya sürülme tarihi: 22 Şubat 2018
Geliştirici: Crytek
Yayıncı: Crytek
Oyun Türü : Birinci şahıs nişancı, Hayatta kalma-korku oyunu
hunt showdown çıkış tarihi ile ilgili görsel sonucu
Sponsor Reklamlar

Hunt: Showndown Steam 

Hunt: Showndown son olarak, avcı karakterlerinden birini kaybetmenin panik ve hayal kırıklığı, birden fazla başarılı avın üstesinden gelip bir sürü zombi köpekleri etrafında dikkatsiz olmanız nedeniyle çok fazla dişli toplar. Her şey tıklandığında, başka hiçbir oyunun olmayacağı şekilde tamamen benzersiz ve canlandırıcı olan, bağımlılık yapan bir panik oyunu olacak ve asla bırakamayacaksınız. Hunt: Showndown steam topluğu ile birlikte maceraya kaldığınız yerden devam edeceksiniz ve oyunun multiplayer seçeneği ile adeta kendi zombi ordusu kurarak canavarları öldürme yolunda hızla ilerleyebilirsiniz.

hunt showdown çıkış tarihi ile ilgili görsel sonucu

Hunt: Showndown Minimum Sistem Gereksinimleri :

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
  • İşlemci: Intel i5 @ 2,7GHz and 4 cores (6th Generation, Core i5 6400) or AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 TI or AMD Radeon R9370
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible audio card

hunt showdown ile ilgili görsel sonucu

Hunt: Showndown Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel i5 @ 3.2 GHz (6th Generation) or AMD Ryzen 5 1400
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB or AMD Radeon R9 390X
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible audio card

hunt showdown ile ilgili görsel sonucu

Hunt: Showndown Kaç Gb ?

Oyuncularımızdan en çok gelen sorulardan bir tanesi de Hunt: Showndown kaç gb olacağı yönünden gelen sorulardır. Oyunun piyasaya çıkması ile birlikte adeta ortalığı kasıp kavuran bir oyun haline gelen ve raflarda çabucak tükenen oyun çok satanlar listesinde de yer almaktadır. Hunt: Showndown  kaç gb yer kaplıyor sorusuna cevap verecek olursak eğer oyun boyut olarak ortalama 20 – 25 gb depolama alanı gerekmektedir.

Hunt: Showndown Fiyat , Hunt: Showndown Pc , Hunt: Showndown PS 4

Hunt: Showdown’un PS 4 ilk piyasaya çıkması  ile oyuncuları ile buluşması olmaktadır. Oyunun piyasaya çıkmasından kısa süre sonra güncellemesinde daha farklı özellikleri kapsayacak bir çalışma ile yeni özellikler ve silahlar ekliyor ve oyunda bazı önemli değişiklikler yapıyor. Sıra sürede çok tutulan oyunlar arasında yer alan ve şatış rekorlarını kıran Hunt: Showdown fiyat olarak 55 TL ile oyuncuları sahip olmaktadır. Kısa süre sonra ise daha yeni bir versiyoun ile oyuncularıyla buluşmayı hedefleyen ve adeta ortalığı kasıp kavuracak şekilde oyuncularına sunacak olan Hunt: Showdown Pc kısa süre sonra raflarda yerini alacaktır.

 

hunt: showdown sistem gereksinimleri ile ilgili görsel sonucu

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan The Forest Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde the forest bilgisayar özellikleri, the forest minimum sistem gereksinimleri ve the forest sistem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.