GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / GTA 6 Sistem Gereksinimleri

GTA 6 Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Bu döneme damgasını vuran GTA V oyununun devamı olan GTA 6 nın çıkış tarihi Henüz belli değil. 2019 yılında çıkması beklenen GTA 6 nın üstün 1 grafik sistemine ihtiyacı olacağı kesindir. Çünkü GTA 5 te hatırladığımız gibi Üstün gta 5 sistem gereksinimleri istediği için insanlar donanımlarını güncellemek zorunda kalmışlardı. Tabii böyle bir oyun için çok daha ağır bir bedel değildir. Çünkü oyuncuları kendine hapseden bir oyundu gerçekten de bir o kadar da akıcı ve güzeldi.

Sponsor Reklamlar

GTA serisinde genelde açık bir alan söz konusu İstediğiniz zaman gerçek hayattaki gibi istediğinizi yapabiliyorsunuz. Fakat biraz daha abartılı oluyor. Gerçek yaşantının ,yansıması da diyebiliriz bir nevi.İnsan bazen öyle bir duruma geliyor ki Oyunda mı gerçek yaşantıda mı olduğunu fark edemiyor.Tabii bununla bağlantılı olarak da oyuncu kitlesi bir o kadar yüksektir. GTA 6 nın çıkış tarihini maalesef 2021 yılına çektiklerini duyurulmuştur.

GTA 6 Sistem Özellikleri

yakında eklenecektir.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan CS GO SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde cs go, cs go gereksinimleri ve cs go minimum gereksinimler hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Yorumlar

  1. İntel Core i5-7200U CPU @ 2.50 GHz 2.70GHz
    6GB RAM (5.84 kullanılabilir)
    İntel HD Graphics 620 – Gta V-de KAÇ FPS ALIRIM? (düşük ayarlarda)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: