GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 10 Aralık 2018
Anasayfa / TEKNOLOJİ / Google Ödüllü Anketler Hakkında Sorular

Google Ödüllü Anketler Hakkında Sorular

Sponsor Reklam

Android kullanıcıları için Google Ödüllü Anketler uygulamasıyla Google Plays de yerini aldı. Ziyaretçilerine para kazandırmayı hedefleyen bir sistem ile karşımıza çıktı. Harika bir sistem sunan Google bu sayede hem geri bildirimleri ölçüyor, hem de anketleri cevaplayanlara para veriyor. Nasıl mı ? İşte tüm detayları ödüllü anketler…

Google ödüllü anketler nedir ?

Google tarafından sunulan anketlere cevap vererek para yöntemi olarak tanımlayabiliriz. Bir çok ülkede aktif olan uygulama artık Türkiye de yayına girdi. Google müşterileri veya kendi bünyesinde değerlendirmek üzere oluşturduğu anketleri soruyor. Sizlerde bu sorulara yanıt veriyoruz. Örneğin, Google Ankara da yaşayan 50 bin kişi arasında döner seviyor diye anket yapıyor. Buna yönelik pazarlama stratejisini geliştiriyor.

Google ödüllü anketler onay işlemleri

Öncelikle Google Play üzerinden programı indirmeniz gerekiyor. Daha sonra hangi hesap ile devam edecek seniz onu seçmeniz gerekiyor. Size daha sonraki ekran ad, soyad ve posta kodu soracaktır. İnceleme ardından tam adres bilgisi ekranı gelecektir. Buradan gerçek bilgilerinizi yazarak devam ediniz. Son olarak kişisel verilerin gizlenmesi ile ilgili olarak onay kodu butonu verecektir. Onay vererek devam ettiğiniz de, cinsiyetinizi soracaktır. Sonra ki adımlar da sırasıyla size basit sorular yönelterek hesabınızı oluşturacaktır. Gelelim, Google ödüllü anketler hesap doğrulama sorunu…

Sponsor Reklamlar

Ödüllü anketler hesap doğrulama sorunu

Hesabınızın tam olarak doğrulanması için gerekli bilgileri doğru olarak girmeniz gerekiyor. Ziyaretçilerimiz tarafından bir türlü ödüllü anketler onay gelmiyor ? sorusuyla sıkça karşılaşmaktayız. Ancak bu takdirde anketlere cevap verebilirsiniz. Maalesef ki Google anketleri her programı yükleyene göndermiyor. Google ödüllü anketler onaylama işlemi kendisi tarafından yapılıyor. Bunun için hesabınızın eski olması, güvenilir profilinizin olması, doğrulama için telefon numaranızın kayıtlı olması gibi kriter olduğunu söyleyebiliriz.

Aynı zaman programı beğenmediğiniz takdirde silebilirsiniz. Google ödüllü anketler hesap silme için yaptırım söz konusu değildir.

Google ödüllü anketler güvenilir mi ?

Öncelikle markasıyla dünyaya bilmeyenin olmadığı Google tarafından yapılmış bir uygulamadır. Güvenilirlik bakımından bir sıkıntısı yoktur.

Google ödüllü anketler taktik (nasıl yapılır)

Anketleri sorunsuz şekilde cevaplayacağınızdan eminiz. Fakat bazen Google ödüllü anketler açılmıyor veya anketler gelmiyor. Peki bu durumda ne yapmak gerekir. Hemen hile veya farklı bir yöntem mi denemek gerekiyor. Aslına bakarsanız, ödüllü anketler anket hilesi diye bir şey yoktur. Dünya devinin yaptığı uygulama açık olması veya hile olması size kadar doğru geliyor ?

Tek yapmanız gereken sabırlı olmanızdır. Diyelim ki, ankete cevap verdiniz. Şimdi burada biriken parayı nasıl kullanacaksınız. Öncelikle her anket başı verilen ücret farklıdır. Google Play kredi olarak da harcama yapabilirsiniz. Ayrıca diğer para çekme, onay süresi, posta kodu, onaylanmadı gibi sorunlarınız için lütfen yorum bölümüne yazınız.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2017 Temmuz Ayı Güncel Torrent Trackerler başlıklı makalemizde 2017 güncel temmuz ayı tracker, en güncel torrent izleyiciler ve Güncel Torrent Trackerler hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Yorumlar

  1. Dediğiniz şey çok yanlış.Her ne olursa olsun isterseniz Pentagon sunucuları olsun Hacklenemeyen bir şey yoktur.Sadece açıkları bulmak zordur o kadar

  2. Abi 1 tane anket için kaç gün bekliyoruz nolur cevaplayın

  3. Google de uygulama satın nasıl alabilirim yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.