Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / FRİDAY THE 13TH: THE GAME SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

FRİDAY THE 13TH: THE GAME SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

friday the 13th the game sistem gereksinimleri_1

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Friday The 13th: The Game oyununu sizlere tanıtacağız ve arkasından sistem gereksinimlerine inceleyeceğiz. Evet arkadaşlar korku filmlerinin en çok bilinen ikonlarından biri haline gelen Jason Vorhees’in, Crystal Lake kampçılarının kabusunu anlatan Friday The 13th (13. Cuma) filminin kendi oyunudur. Bağımsız bir firma olan Gun Media tarafından geliştirilecek olan oyun için Kickstarter’da bir bağış sayfası açıldı. Hedefin 700.000 dolar olduğu proje şuan 823.000 doları aşmış durumda. Bağış miktarına göre çeşitli hediyeler verileceği sayfada en düşük miktar olarak 5 dolar belirlendi.

Oyunun videosundan anlayacağımız üzere oyun saklambaç oyunu üzerine kurulmuş ve kurbanın gözünden izliyoruz ve Jason kendisini yakalıyor. Tabi burada zaten şöyle bişey var ki psikopat bir katil ile asla saklambaç oynayamazsınız. Çünkü siz yerin 10 kat altına da girseniz o sizi kesinlikle bulacaktır.
Third Person (üçüncü kişinin bakış açısı) modunda da oynanacak olan oyun olayların yaşandığı kampta sağ kalan 7 kampçının Jason’a karşı mücadele edişini konu alacak. Oyunda 1’e karşı 7 multiplayer moduna sahip olacağı da belirtilmiş durumda. JAson olmak yerine kabustan kurulma yolunu seçmek isteyenler ise kampçılardan birini oynama fırsatı da bulacak.
Evet arkadaşlar oyunumuz kısaca bu şekilde şimdi de oyunumuzun fragmanını ve arkasından minimum ve tahmini gereksinimlerini gelin hep beraber inceleyelim.

FRİDAY THE 13TH: THE GAME SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: İntel i5-650 3.2 GHz / AMD Athlon II X4 610e
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 640 v3 / ATI Radeon HD 5570
Ram: 4 GB
DirectX: DirectX 11
Kullanılabilir Alan: 4 GB

Tahmin Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-4430 3.0 GHz  / AMD FX-8300
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 / ATI Radeon R9 270x
Ram: 8 GB
DirectX: DirectX 11
Kullanılabilir Alan: 4 GB

Evet arkadaşlar oyunumuzun sistem gereksinimleri bu şekilde. Maximum sistem gereksinimleri yayınlandığı zaman sayfamızı güncelleyeceğiz. Aklınıza takılan sorular olduğunda yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.