Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / FORZA: HORİZON 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

FORZA: HORİZON 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

forzahorizon3sistemgereksinimleri_ggmyfriend

Merhaba arkadaşlar bugün Forza serisinin son oyunu olan Horizon 3 için gereken sistem gereksinimlerini tanıtacağız. Playground Studios tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından piyasaya sürülen oyun yine Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre 27 Eylül 2016 tarihinde çıkış yapacak. Oyun Xbox One ve PC platformlarında oynanabilecek.

350 den fazla araba seçimi ile önümüze çok geniş bir katalog sunan, bir birinden heyecanlı yarışlara ortam hazırlayan Horizon 3, bu yeni oyunda aynı zamanda Festival yöneticiliği yaparak size klasik araba yarışı oyunlarının da ötesinde bir senaryo modu sunuor. Bu senaryo modu ile çevrenizde insanları görevlendirebilir, onları belli işlerde çalıştırabilir hatta kovabilirsiniz.

Oyunda hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda paylaştığımız, ilk kez 2016 yılında yapılan E3 fuarında yayınlanan fragmanı da izleyebilirsiniz.

FORZA: HORİZON 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10  (64 bit)
İşlemci: Intel Core İ5 4460 3,2 GHz  / AMD FX 8350
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 760 / AMD Readon R7 260X v3
Ram: 8 GB
DirectX: DirectX 12
Kullanılabilir Alan: 55 GB

  FORZA HORİZON 3'TEN YENİ FRAGMAN VE YENİ HABERLER!

Arkadaşlar gördüğünüz üzere minimum ayarlarda oldukça makul bir pc istiyor. Tabi bu ayarlarda ne kadar iyi bir grafikte oynarsınız orası ayrı.

Maksimum(Önerilen) Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10  (64 bit)
İşlemci: Intel Core İ7 4790 4-Core 3.6 GHz  / AMD FX 8370
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 980 Ti | 6 GB / AMD Readon R9 Fury X 4GB
Ram: 16 GB
DirectX: DirectX 12
Kullanılabilir Alan: 55 GB

Evet arkadaşlar gereken sistem özellikleri bunlar. Eğer kafanıza takılan bir şey olursa yada merak ettiğiniz diğer bir husus yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan RESIDENT EVİL 2 REMAKE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde re2, re2 sistem gereksinimleri ve resident evil 2 için bilgisayar özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*