Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / FOR HONOR SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

FOR HONOR SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

fonor honor sistem gereksinimleri

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Ubisoft’un yeni oyunu olan For Honorun sistem gereksinimlerini tanıtacağız. Oyunun şuan için çıkış tarihi belli değil ancak en geç 2017 yılına kadar çıkması bekleniyor. Fantastik bir ortaçağda geçen oyunumuz karakter seçimlerinde Şövalye, Samuray, Viking gibi farklı türlerde savaşçı seçimi sunuyor. ( Bu ara adamlarda zaten eskiye gitme olayları var hatta geçen sene kendilerini tutamayıp taş devrine kadar gittiler. Bkz Farcry Primal )

MMOPRG tarzında çıkacak oyunumuz hakkında fazla bir açıklama yok ancak oyun daha çok yakın savaş üzerine kurulu olacak arkadaşlar. Diğer özelliklerinden biri ise bir çok yerde takım oyunu gerektireceği ( yani kendinize bir ekip aramaya başlayın şimdidien) Peki neden takım oyunu gerekecek diye soracak olursanız. Oyunda kendi takımımız vs karşı takım kale kuşatmalar, kale savunmaları gibi çeşitli PvP mücadeleler olacak arkadaşlar.

Gelelim sistem özelliklerine… Yeni nesil oyunlara göre ortalama özelliklerde bir pc istiyor arkadaşlar. Aşağıda minimum ve maksimum ayarlar için gereken sistem gereksinimlerini açıkladık.

FOR HONOR SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  FOR HONOR'DAN GAMEPLAY/OYNANIŞ VİDEOSU !! (GAMESCOM 2016)

En Düşük (minimum) Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 /8.1/ 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i3-550 3,2 Ghz / AMD Phenom II X4 955
Bellek: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 30 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 6970
Direct X: 11

Önerilen (maximum) Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 /8.1/ 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-2500K/ AMD FX-6350
Bellek: 8 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 30 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 1060/ AMD Radeon R9 280X
Direct X: 11

Evet arkadaşlar istenilen bilgisayar özellikleri bunlar. Kafanıza takılan yada merak ettiğiniz bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.