GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Cumartesi , 22 Eylül 2018
Anasayfa / HABERLER / FİFA 17 HATALARI GERÇEKLE BÜTÜNLEŞTİRİLDİ

FİFA 17 HATALARI GERÇEKLE BÜTÜNLEŞTİRİLDİ

Sponsor Reklam

fifa_2017 sistem gereksinimleri

Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayarla ilk tanıştığımız günden beri eminim ki her senemizde bize bir Fifa oyunu eşlik etmiştir. 90’larda günümüze kadar Fifa, spor severleri yalnız bırakmamış ve her sene kendini geliştirerek sevenleriyle buluşmaya devam etmiştir. Bazen her ne kadar “ her şeyin eskisi daha güzel “ yorumu kimisi için geçerliyken kimi kısım da her çıkan yeni seriyi daha da güzel bulmuştur.

Zevkle oynadığımız bu serilerde her şey o kadar profesyonel yapılsa da sonuçta insan yapımı olduğu için bazı hatalar da yapılabilmekte. Bir çok sektörde hatalar yanlışlıkla yapılması alışılmış bir durum. Fakat fifa için sizlere tanıtımını yaptığımız bu video da bu hataları gerçek hayatla birleştiren bir o kadar komik ve garip bir ekip çalışması görüyoruz.

Sponsor Reklamlar

Kotaku ‘da yer alan videoda bu hataları gerçek hayatla bütünleştiren bu ekip “ F2Freestylers-Ultimate Soccer Skills Channel “ olarak Youtube kanalında videoda kullanılan müzik ve seslerin yüzümüzde oluşturduğu tebessümle beraber aklımızdan “ vay be ne günlerdi “ dediğinizi duyar gibiyim.

Konumuzun hemen altında bulunan başarılı ve oldukça komik olan bu videoyu izleyebilirsiniz. Her bölümü ayrı güldüren ve aslında geçen yılları bize anımsatan bu video gerçekten de çok iyi çalışılmış bir uyarlama ile Fifa 17 ve serilerine ayrı bir tat katmış.

Son olarak bu güzel videoyu sizlere sunmadan önce Fifa 17 sistem gereksinimleri konumuzu da incelemenizi tavsiye ederiz.

İyi seyirler , iyi oyunlar.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=LDQxoqTtHJo[/embedyt]

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum

  1. :))) çok güzel çok komik kesinlikle izlemelisiniz arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.