GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Perşembe , 18 Temmuz 2019
Anasayfa / HABERLER / Facebook Durduruldu Hatası Çözümü

Facebook Durduruldu Hatası Çözümü

Sponsor Reklam

Facebook Durduruldu Hatası

Merhabalar değerli ggmyfriend takipçileri,

Bu hafta teknoloji yazımızda sizlerde çoğu zaman sık sık karşılaştığınız bir hata olan facebook durduruldu hatası için sizlere çözüm önerileri sunacağız. Son yılların en çok kullanılan uygulamalarından biri olan ve milyonlarca kişiyi ilgilendirecek bir hata olan ve uzun süredir nedeni belirlenemeyen bir hata olan ve çok basit bir çözümü olan facebook durduruldu hatası 2018 için sizlere çözüm adımlarını anlatacağız.

Facebook durduruldu hatası ve çözümü

Son yılların en çok kullanılan uygulaması olan Facebook 2018 , çeşitli cihazlarda kaynaklanan ve arızalar için kullanıcılara bazen zor anlar yaşatmaktadır. Bunlardan biri olan

Facebook Durduruldu

hatası için sizlere bu yazımızda bu hatayı nasıl çözeceğiz onu anlatacağız. Android cihazlarda yaşanan hatalardan biri olan android facebook hata veriyor gibi çeşitli hatalar alan kullanıcılarımızın için farklı çözüm yöntemleri sunarak bu hatanın çözüm adımlarını uygulayarak hatayı aşacağız.

facebook durduruldu ile ilgili görsel sonucu

Kullanıcıların karşına üstte yer alan görselde ki gibi çeşitli hatalar ile kullanıcılara facebook durduruldu hatası olarak uyarı ekranı çıkmaktadır. Çoğu kullanın bu hata almasının sebeplerini ve bu hatanın çözümü için sizlere sunacağımız farklı yöntemler ile kısa sürede sizlerde bu hatadan kurtularak artık eskisi gibi facebook kullanmaya devam edeceksiniz.

facebook durduruldu ile ilgili görsel sonucu

Sponsor Reklamlar

Facebook Durduruldu Hatası Çözümü

Eğer sizlerde telefonlarınız da bu hatayı alıyor ve ekranda görünen facebook durduruldu hatası çözümü için bir çıkış yolu arıyorsanız işte aşağıda ki işlemleri yaparak sizlerde bu hatadan kurtulabilirsiniz.

Öncelik olarak yapmanız gereken hatayı aldığınız telefonuzdan android facebook hata veriyor sorunu çözümü için ;

Ayarlar> Uygulamalar> Facebook

Facebook uygulamasının ayarlar kısmına gelerek “Ön Belleği Temizle” seçeneği ile uygulamanın ön belleğini temizleyin.

Daha sonra ise cihazınızı yeniden başlatın. Bu sayede sorununuz çözüme kavuşacaktır.

facebook durduruldu android ile ilgili görsel sonucu

Facebook Durduruldu Hatası Nasıl Çözülür

Yukarıda ki anlatılan işlemleri yapmanıza rağmen hala Facebook Durduruldu hatası veriyorsa bu aşamada yapmanız gereken işlem ise Facebook uygulamasını telefonunuzdan silerek tekrar yükleyin, bu işlemden sonra mutlaka bu sorun çözülecektir. Eğer yine sorun çözülmez ve tekrardan facebook hesabım neden durduruldu hatasını çözümünü arıyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda yer alan yorumlar kısmına hatayla ilgili bilgileri bizimle paylaşmanız gerekecektir.

facebook durduruldu android ile ilgili görsel sonucu

Facebook Durduruldu Hatası 2018

Aslında milyonları ilgilendiren bu Facebook uygulamasında uyarı olan çıkan hatalardan olan ve kullanıcıların en çok sordukları sorular arasında yer alan Facebook Durduruldu hatasını nasıl çözebilirim? sorusunun çözümü için sizlere farklı yöntemler sunmaktayız.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2019 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Yorumlar

  1. Saol hocam emeğine sağlık

  2. emeğine sağlık kardeşim hatayı düzelttim sayende

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.