Anasayfa / HABERLER / Efsane ressam Bob Ross video oyununda

Efsane ressam Bob Ross video oyununda

Sponsor Reklam

Efsane ressam Bob Ross video oyununda

Sevgili oyun severler , her zaman farklı oyun haberleri ve gelişmeler ile sizlere hizmet vermekten ve bilgilendirmekten onur duyuyoruz. Yine farklı ve güzel bir oyun haberi ile birlikte sizlere bu yazımızdan bahsedeceğiz.  Bir dönemin en sevilen ressamlarından biri olan Bob Ross bu kez video oyunu Smite ile onurlandırıldı. Ünlü ressam MOBA oyununa konuk oluyor!


Küçüklüğümüzde hepimiz hatırlarız, hafta sonları televizyonda bir ressam çıkıp doğa ve manzara resimleri çizerek adeta gönlümüzü mest eder bizim de çok kolay resim yapabileceğimizi anlatırdı. Sarışın kıvırcık bonus saçlı bir amcayı hatırlamamak neredeyse mümkün değildir. İşte sizlere bahsettiğimiz o ressam Bob Ross .90’lar çocuklarının en sevdiği insanlardan biri tartışmasız ünlü ressam Bob Ross‘dur. Onun mutlu fırça darbeleri, fırça darbeleri kadar mutlu ağaçları halen aklımızda. Şimdiyse bu harika adamı Smite oyunun içine taşıyor.

Sponsor Reklamlar

Oyun gelişitiricisi olan ve daha öncede LoL ve Dota 2‘ye büyük bir alternatif oyun yapmayı başaran firma Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen Smite, hem konsollar hem de PC’de uzun süredir sevilen ve oynanan bir yapım.

Bob Ross için hazırlanan bu özel kostümün videosuna hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Kostümün fiyatı ise 9.99 dolar veya 700 gem olacak. Kostüm 9 Mayıs‘ta Mac ve Windows PC’ye, 16 Mayıs‘ta ise konsollara çıkacak.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.