Pazartesi , 23 Ocak 2017
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / [ÇÖZÜM]PALADİNS THİS GAME WAS NOT PROPERLY AUTHENTİCETED AT LAUNCH TİME HATASI

[ÇÖZÜM]PALADİNS THİS GAME WAS NOT PROPERLY AUTHENTİCETED AT LAUNCH TİME HATASI

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda ister Steam olsun ister Hi’rez üzerinden olsun hiç farketmez, Paladinsin açılışı sırasında karşılaştığımız bu hatanın çözümünü anlatacağız.

Eğer oyunu steam üzerinden oynuyorsanız. Aşağıdaki dizini takip edip “DefaultSystemSettings.ini” adlı dosyayı açıyorsunuz.

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Paladins\ChaosGame\Config klasörüne girip yukarıda bahsettiğim “DefaultSystemSettings.ini” dosyasını açıyorsunuz. Benzer isimde çok dosya var dikkat edin.

İni uzantılı dosyayı açtıktan sonra Ctrl + F diyerek “resx” kelimesini aratın. Ardından karşınıza şöyle bir ekran gelecek. (Çözünürlük değerleri sizde farklı olabilir,problem değil)

ResX=1280
ResY=720

Burada X ve Y değerlerini yer değiştiriyoruz. (Yani aşağıdaki gibi olacak.)

ResY=1280
ResX=720

Ardından kaydedip çıkıyoruz.

Eğer oyunu Hi’Rez üzerinden oynuyorsanız oyunun kurulu bulunduğu klasörü açıyoruz. Config klasörü içerisinde yer alan “DefaultSystemSettings.ini” belgesini açıp, ardından yukarıda bahsettiğim işlemin aynısını yapıyoruz.

Evet arkadaşlar hatanın çözümü bu şekilde, kafanıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

  PALADİNS İNCELEMESİ

YAZAR: Hasan Tıngır[Yönetici]

Hasan Tıngır[Yönetici]
Bir garip hukukçu.. (İletişim | Skype: hsntngr2)

10 Yorumlar

 1. Bunu yapmamızın sebebi nedir Yaptıkdan sonra hata tamamen değişti dizin çalışmıyo

  • Hasan Tıngır[Yönetici]

   Bunun mantığı konusunda açıkcası benimde fikrim yok. Hatayı aldım oyunun kendi forumunda bu çözümü gördüm.. Ben yaptığımda düzelmişti. Sende ne gibi bir hata verdi ss atarmısın

   • kardeş bnde şöyle skntı oluyor hi rez kaldırıyorum sonra tekrardan kuruyorum fakat kurarken hata veriyor kurulmadı die hi rez kurulmuyor yani

   • Hasan Tıngır[Yönetici]

    Kardeşim kaldırıyoruz derken orada bahsettiğim uygulamayı çalıştırarak kaldırıyoruz. Sen direk o exe dosyasını siliyor olabilirmisin ?

 2. abi paladinse giriyorum ekranda uygunsuz mod yazısı cıkıyor çözünürlügü oyuna girmeden nereden değiştirebilirim

 3. Yaramadı işe kardeş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.