Anasayfa / OYUN / [ÇÖZÜM] PALADİNS DOĞRULAMA BEKLENİYOR HATASI

[ÇÖZÜM] PALADİNS DOĞRULAMA BEKLENİYOR HATASI

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda paladinsi açtığımızda karşımıza çıkan ve oyunun açılmasını engelleyen bu hatayı nasıl çözeceğimizi anlatacağız.

Öncelikle hata bazen oyunun açılışında kaynaklanan servera bağlanamama yüzünden kaynaklanabiliyor. Her ihtimale karşı paladinsi kapayıp steamdan çıkış yaparak tekrar giriş yapın. Yüksek ihtimal hata düzelecektir.

Eğer hata hala devam ediyorsa aşağıdaki işlemi yapıyoruz.

Önce paladins oyun arayüzünü açıyoruz. Aşağıda gösterdiğimiz “ayarlar” bölümüne tıklıyoruz.

screenshot_1

Ayarlar bölümü açıldıktan sonra gelen ekranda “Troubleshoot” (Sorun giderme) yazan bölüme tıklıyoruz.(Başka hata alırsanız her zaman bu bölümü kullanabilirsiniz. Eğer düzelmediyse site içi arama kısmında aratarak karşılaştığınız hatanın çözümünü bulabilirsiniz, servis dosyalarından kaynaklananlar da dahil sitemizde paladinste karşılaşılan tüm hataların çözümü mevcuttur.)

unable-to-find-steam-installations-error

Karşımıza gelen sorun giderme bölmünde, ekranda Paladins is ready to play (Paladins oynamaya hazır) yazısı gelene kadar bekliyoruz. (Saniyeler içinde geliyor)

unable-to-find-steam-installations-hatasi

Hepsi bu kadar, bu ekrandan çıkış yaptığınızda oyun kendiliğinden tekrar açılacaktır ve “Play” yazısı gelecektir.

Edit: Haala hata devam ediyorsa “Restart Service” deyin.

Evet arkadaşlar hatanın çözümü bu şekilde. Malum Beta süreci olduğu için böyle hatalar ile karşılaşmanız normal. Eğer kafanıza takılan başka bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

  PALADİNS PS4 VE XBOX ONE İÇİN GELİYOR