GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Counter Strike: GO’nun Arayüzünde Değişiklik

Counter Strike: GO’nun Arayüzünde Değişiklik

Sponsor Reklam

Counter Strike: GO’nun Arayüzünde Değişiklik

Oyun severlerin büyük ilgi ve merakla oynadığı oyunlar arasında yer alan Counter Strike: GO son zamanların çok satılan ve oynanan oyunlar arasında listelerin ilk sırasında yer almayı başarmaktadır. Online olarak oynanan oyunlar içinde en fazla kullanıcı olan bu oyunun meraklısı çok fazla. Özellikle oynanış tarzı ve sürekli olarak değişen oyun içeriğinin güncellenmesi üzerine Counter Strike: GO için yeni ve büyük bir değişiklik yapılarak arayüz güncellemesi geldi.

Ä°lgili resim

Dünyanın en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan CS Go’nun 2012 yılından bu yana hep kendini geliştirerek güncellemeler ve yenilikler ile gelmesi oyuncuları adeta mutlu etmektedir. Oyun yapımcılarının önem verdikleri bir konu olan oynanış mekanikleri devamlı revize edilmekte ve oyunun arayüzü güncelleniyor. Oyun yapımcısı ve yüklenici olan Valve geliştiricileri, yeni bir stil olan ve oyunlarda çok rağbet görecek panaromik arayüzü oyuna eklediler. Şuan da bulunan Counter-Strike: Global Offensive için ilgi çekici bir güncellemenin geleceği tartışılıyordu. Bu güncellemenin gelmesi adeta oyuncuları sevindirdi.

Counter Strike: GO'nun arayüzünde büyük bir değişiklik yaşandı

 

Counter-Strike: Global Offensive’ün arayüzü güncellendi

Özellikleri oyuncuların sürekli olarak kullandıkları materyaller olan karakterler, silahlar, envanterler, oynanış mekanikleri, haritaları ve daha sayamayacağımız çok daha fazla detaylı görmemize imkan veren bu yeni arayüzde, Counter-Strike: Global Offensive‘in rakiplerinden geri kalmamasını sağlıyor. Sürekli olarak güncelleme ve yamalar getirerek adeta rakiplerine taş çıkaracak derece çalışmalar yaparak her zaman bir adım önde gitmek için yarışmaktadır.

Sponsor Reklamlar

Cs: Go’ nun en ezeli rakibi olarak görünen Rainbow Six Siege ile sürekli olarak bir rekabet içindedir. Oyuncuların yeni çıkan bu arayüzü kullanmak için Counter-Strike: Global Offensive‘inn içerisinde yer alan beta kaydı yaptırarak kullanmaya başlayacaklardır.

Counter Strike: GO'nun arayüzünde büyük bir değişiklik yaşandı

Sürekli olarak artan oyuncu kitlesi adeta oyunu listelerin en üst sırasına taşımakla kalmıyor en çok online oynanan oyunlar listesind üst sıralarda görülmektedir. Rekabetçi FPS anlamında en büyük oyun olan Counter-Strike: Global Offensive‘e önümüzdeki zamanlarda daha detaylı ve güzel güncellemelerin geleceğini hatırlatır, sizlere de keyifli oyunlar dileriz.

cs go arayüz ile ilgili görsel sonucu

 

Counter-Strike: Global Offensive Yeni Güncellemesinde Neler Var

CS:GO geçen haftalar gelen yeni güncelleme ile panoroma arayüzünün yayınlanması ile yeni bir görünüme kavuşmuştur. Yapılan bu görsel yeniliğin, CS:GO 2012’de çıktığından beri yapılan en büyük değişikliği olduğu ortaya koymaktadır. Oyuncularımızdan gelen yoğun sorular arasında yer alan Counter-Strike: Global Offensive Yeni Güncellemesinde Neler Var sorularını sizler için yanıtlıyoruz.

Gelin birikte  Cs: Go yeni güncellemesinde neler var göz atalım :

  • Panoramik Görünüm
  • Smoke Mid Every Day
  • Basit Eğlence Harita Grupları

  • Haritalar ve takasta düzenlemeler
  • Negev Desteği

cs go Smoke Mid ile ilgili görsel sonucu

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2019 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Yorumlar

  1. oyuncular için çok güzel bir haber kardeşim emeğinize sağlık bizleri sevindirdiniz

  2. yeni arayüz gelmesi çok iyi oldu hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.