GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Çarşamba , 23 Ocak 2019
Anasayfa / HABERLER / 2017’DE PS4 İÇİN ÇIKACAK OYUNLAR

2017’DE PS4 İÇİN ÇIKACAK OYUNLAR

Sponsor Reklam

ps4 2017 oyun

Sony geçtiğimiz günlerde, PS4 için çıkaracağı oyunlar hakkında yayınladığı fragman ile oyuncuların dikkatlerini üzerine çekmiş durumda.  2017’de yılında çıkış yapacak olan oyunlar daha şimdiden severleri tarafından olumlu karşıladı arkadaşlar.

PS4 2017 oyunları ile ilgili hazırlanan bu fragmanda, oyunlardan çeşitli kesimler birleştirerek adeta seramoni misali bir fragman hazırlanmış. Fragmanı izlediğinizde sizde neyden bahsettiğimizi anlayacaksınız arkadaşlar. Sırası ile Horizon Zero Dawn , God Of War ve Spider Man gibi beğeni toplayan PS4 oyunlarını yayımladığı fragmanla gözler önüne seriyor.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=AJNayAQG-r4[/embedyt]

 

Sponsor Reklamlar

Geçtiğimiz günlerde de PS4 PRO’nın çıkışı ile gündeme gelen SONY sadece yeni konsoldan değil, PRO için gelecek olan oyunlarında yine konusunu açmıştı. Kendi oyunlardan Horizon Zero Dawn, hem PS4, hemde PRO için çıkış yapacağını duyurmuştu. Keza sadece Sony değil bir çok forma PRO için özel olarak 4K ve grafik güncelleştirmeleri yayınladı. (Söz konusu güncelleştirme gelecek oyunlara ve PRO için çıkış yapacak tüm oyunlara buradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca PS4 PRO hakkında merak ettiğiniz herşeye buradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.)

Tabi konsol oyuncularının aklında soru işaretleri oluşmuş durumda. Özellikle Horizon Zero Down gibi bir yüksek grafiklere sahip bir oyun 4K çözünürlük ile bir araya geldiğinde performans sağlanabilecek mi ? Aslında Microsoft şuan en iyi hamlesini yapmış durumda. PS4 PRO ya rakip olarak piyasaya süreceğini duyurduğu 4K destekli Xbox Scorpio performans özellikleri ile PRO’dan bir tık önde diyebiliriz.

Evet arkadaşlar şimdilik gelişmeler bu şekilde. Yeni gelişmeler oldukça size buradan duyuracağız. Herkese iyi oyunlar.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.